Moda
comments 19

Yummy.

trendsetterka

Na moim profilu weheartit jest chyba najwięcej zdjęć jedzenia :) Zawsze przyciągają moją uwagę i powoduję, że od raz ustaję się głodna ;) Mój fotograf nie tylko potrafi robić fajne zdjęcia, ale na dodatek świetnie gotuje! :)

Muszę jeszcze Wam powiedziec, że rozpoczęłam współpracę ze sklepem TRENDSETTERKA :) Już nie mogę się doczekać kiedy zaprezentuję Wam mój prezent od nich. Będzie też konkurs!

I started to collaborate with an awesome online store TRENDSETTERKA. I can’t wait to show a beautiful gift I received from them :)

19 Comments

  1. Anonymous says

    proszę, powiedz gdzie kupiłaś taką świetną broszkę w kształcie muffinki/? ;p

  2. Pierwszy raz w życiu widzę kulinarne połączenie ziemniaków i słonecznika. Chyba jestem kuchennym troglodytą. Idę zjeść :)

  3. needlecafe – Zapiekanka z ziemniaków, dwóch serków wiejskich, mięsa mielonego z dodatkiem czosnku i posypana słonecznikiem. Zrobiliśmy ja na podstawie przepisu, który jest pod wieczkiem właśnie serka wiejskiego ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>