Moda
comments 15

Yellow pompon

tlo

Bardzo podoba mi się moja nowa czapka, a jak wiadomo, nowych czapek nigdy dość, prawda? Żółty pompon stanowi centralny punkt dzisiejszego zestawu ;) Bez tego dodatku, niewątpliwie, wyglądałby on raczej nudno. Botki z Vagabond zakładam praktycznie codziennie od dnia, kiedy tylko do mnie dotarły. Dlatego, że świetnie się prezentują i są niesamowicie wygodne.

Czapka – Szaleo.pl / Kurtka – Romwe / Koszula, Kardigan, Jeansy, Plecak – New Look / Buty – Vagadond via Paradopary.pl

2

13

10

11

9

8

12

7

6

15 Comments

  1. Yellow pompon dodaje fajnego żółtego akcentu tej czapce. Same zdjęcia też bardzo fajne. Generalnie nie przepadam za żółtym kolorem ale w tej opcji, na nawet ja bym się skusiła. :)

  2. Czapki z pomponem kojarzą mi się głównie z czapkami dla dzieci, ale tutaj ten pompon faktycznie przyciąga wzrok i jest ok. Skojarzył mi się od razu z takim letnim słońcem co to grzeje całym sobą. Na pewno gdybym spotkał Cię na ulicy pomyślałbym: ” o słoneczko idzie” ;)

  3. jednooczka says

    O, a ja mam pytanie dotyczące tych dwóch czapek (bo już w poprzednim poście zwróciła moją uwagę): czy mieści się w nich duży kok na czubku głowy, czy wtedy czapka nie sięga do uszu? ;)

    • Obawiam się, że kok się pod nią nie zmieści. A nawet jeśli to bardzo nienaturalnie wypcha czapkę ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>