Moda
comments 57

What to wear!?

63579819

Before I came back home I’ve had many ideas about my new outfits. Today I had no idea what to wear!! I decided to show you my new navy blazer combined with twany top. I love those color together!

Przed przyjazdem do domu miałam milion pomysłów na nowe zestawy. Dzisiaj jak na złość nic mi się nie podobało. Eh… Wyszło coś takiego. Od dawna chciałam mieć granatową marynarkę, która stanie się na pewno jedną z ulubionych części mojej garderoby. Połączenie granatu z kolorem ceglanym bardzo mi się podoba i na pewno nie raz taka kolorystyka się u mnie pojawi.

Blazer,top, pants – H&M
Boots – Stradivarius
Necklace – made by mom


57 Comments

 1. Anonymous says

  Maddy, ile masz wzrostu? Podoba mi się bardzo Twój niewymuszony styl :)

 2. Fantastyczny naszyjnik!
  Nie moge sie napatrzeć na niego :) Świetnie połączyłaś go kolorystycznie :)

  Basia.

 3. Bardzo ładny, prosty zestaw. Tak naprawdę takie bezpieczne kolory są idealne, zwłaszcza wtedy kiedy nie wiemy co na siebie wrzucić, a co gorsze mamy mało czasu.

  Pozdrawiam ciepło ;)

 4. Jestem zakochana w tej marynarce :D Ogólnie – bardzo fajny outfit!

  Xoxo!

  audreyisgirlofmydreams.blogspot.com

 5. Kochana, miałam je ubrane dopiero raz, więc niewiele Ci powiem. Poza tym źle trafiłam z rozmiarem, bo mogłyby być nieco większe i muszę je rozchodzić. Stabilne i ładnie wykonane są.

 6. Ależ zdolną masz Mamę! przepiękny naszyjnik! a połączenie kolorów również mi się podoba=)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>