46 Comments

  1. Już od dluższego czasu obserwuje twojego bloga i bardzo mi się podoba przede wszystkim twój styl, jest spójny i bardzo ciekawy i swietna stylizacja:) pozdrawiam

  2. Anonymous says

    jak Ty to robisz? od roku szukam swej idealnej maxi skirt, a Ty dobierasz je z taką łatwością, zazdroszczę :)

    K.

  3. Bardzo lubię Twój styl i jesteś dla mnie inspiracją, ale tym razem zupełnie nie podoba mi się Twoja spódnica i mam wrażenie, że w żadnej stylizacji nie wyglądałaby dobrze. Za to kardigna i t-shirt są rewelacyjne! :)

  4. Zestaw jak zawsze super ale sweter wprost boski :)Tak go oglądam i oglądam i próbuje zrozumieć jego wykrój to bym sobie uszyła „podobny”. Zapraszam też do mnie :)

  5. Nie chce być nie miła ale ten zestaw mi się zupełnie nie podoba. ta spódnica jest okropna. i nie pisze tego żeby cię urazić bo od dłuższego czasu śledzę twój blog i się tobą inspiruje a to co napisałam to tylko moje zdanie. mam nadzieję że moja krytyka cię nie uraziła bo nie o to chodziło. pozdrawiam serdecznie :-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>