Moda
comments 38

Vintage stole.

31663468

Tą etolę znalazłam w szafie mojej babci. Jest niesamowicie ciepła. Dzisiejszy zestaw nie był przeze mnie wcale przemyślany. Dobrałam pierwsze rzeczy, które do siebie pasowały. Bardzo się cieszę, że temperatury obecnie się nieco podniosły. O wiele łatwiej poruszać się po mieście w temperaturach bliższych zeru.
Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie. Nowe zdjęcia pojawiają się najprawdopodobniej dopiero po weekendzie.

I found this vintage stole in my grandma’s wardrobe. It’s really warm! I will post new photos most propably after the weekend. It’s time to learn..

FACEBOOK


Etola/stole – vintage
Tunika/Tunic – promod
Cardigan – H&M
rajstopy/Tights – SIX
Buty/Boots – Zara

38 Comments

 1. etola jest ekstra! tez ostatnio ukradlam koszulke od babci. niesamowite, co staje sie znowu modne :D albo niesamowite, ze mi sie tak po prostu podobaja rzeczy babci. jako 10-latka napewno bym tak nie pomyslala ;D no a tak wogule, ekstra zestaw i ekstra blog (:

 2. aa cudowna:) na taki mroz jak teraz chetnie bym taka zalozyla . i cieplutko i jak stylowo ;);) pozdrawiam.

 3. Anonymous says

  nie lubię futer ale tu jestem w stanie wybaczyć bo strasznie mi się podoba!!!podziwiam cię Maddinko za umiejętność śmigania w takim obcasie zwłaszcza patrząc na warunki pogodowe!

 4. „Masz na sobie zwłoki” zwaliło mnie z krzesła ;)
  Że niby łątwiej się poruszać? Ja dzisiaj dostałam po twarzy błotem spod kół pędzącej ciężarówki. Wolałabym zmarznąć, ale niech takie debile same cierpią jak wpadną w poślizg niż maja chlapać błotem :P Nie cierpię pluchy!!!

 5. Pięknie wyglądasz, to futerko robi niesamowite wrażenie z prostym strojem ;)

  Czy ja wiem, czy łatwiej jest się poruszać po mieście? Wczoraj zaliczyłam kąpiel po kostki w kałuży z roztopionego śniegu. Ja już chyba wolę żeby było z -5st zamiast +1 przy takiej ilości śniegu do stopnienia :x

 6. Maaalibu/ Magdalena says

  BOŻE!!!
  MAD! Wybacz mi… a bardziej Twój chłopak(Chłopaku Maddy wybacz mi! ;p), ale no normalnie zakochałam się!
  Jak Ty to robisz? JAK(?!), że zawsze wyglądasz powalająco?
  jakaś recepta? :)

 7. I love your boots & necklace.
  The stole looks really helpful, yet fashionable in this kind of weather :)
  hope it gave you some warmth

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>