Moda
comments 46

Vintage and a hat.

look2


Miałam (i nadal mam) dzisiaj na sobie koszulę, która należała wcześniej do mojej mamy. Zainspirowana magazynem modowym postanowiłam połączyć zieleń z kolorem ceglanym. Pomysł założenia kapelusza pojawił się w ostatniej chwili. Końcowy efekt pozostawiam Wam do oceny :)

Zapraszam Was do głosowania na moje stylizacje w konkursie na blogu Doroty Wróblewskiej! :) KLIK!!

Przypominam o moich trwających jeszcze aukcjach :) b> KLIK

FACEBOOK
TWITTER

This blouse used to belong to my mom. I was recently inspired by a fahion magazine and decided to combine green and tawny. Wearing a hat was a sudden idea, what do you think about it?


Koszula/Shirt – Vintage
Spódnica/Skirt – Zara
Boty/Boots – Promod
Kapelusz/Hat – from my boyfriend

46 Comments

 1. Wow, nie spodziewałabym się, że połączenie tych dwóch kolorów będzie tak fantastycznie wyglądać :)

 2. Anonymous says

  wyglądasz genialnie! bardzo odważne połączenie kolorów jak dla mnie :)
  mam pytanie, bo tak sobie przeglądam Twojego bloga aż doszłam do ponad rok starszych postów :) i w jednym napisałaś że masz „dziś dziwnie ‚płaskie’ włosy” stąd moje pytanie, co robisz żeby takie nie były! a jeśli nic szczególnego nie robisz to może powiedz jak suszysz włosy albo co wgl z nimi robisz po kolei? czy coś w tym rodzaju..:) liczę na pomoc ;> pozdrawiam serdecznie :)

 3. Emilie says

  The outfit is gorgeouse! So pretty and feminie, but yet so simple and chic. I love your blog, btw! You’re my new favorite fashion/outfit inspiration! Keep it up! Hugs from Norway :)

 4. ja bym nie dodawała kapelusza. mimo to bardzo mi się podoba, koszula jest genialna, a te kwiatki wyglądają z daleka jak groszki :)

 5. Wbrew wszelkiej znanej mi logice wygląda to zaskaująco dobrze.
  Ocena celująca więc.

 6. i’m loooooving it, looks beautiful! these two colours match perfectly and the hat suits you :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>