Moda
comments 51

Sunny October.

z13t


What a beautiful sunny day! Hope you all could enjoy a beautiful weather today :)

Piękna dzisiaj pogoda, nieprawdaż? Wyszłam dzisiaj z domu z gołymi nogami i nie zmarzłam! Przyjemnie zaczyna się październik :)
Przed robieniem zdjęć wstąpiłam na pocztę i odebrałam paczuszkę ze ślicznymi naszyjnikami od Liameo :)

UWAGA UWAGA!
Na moim fanpage’u trwa konkurs, w którym do wygrania jest 5 podwójnych zaproszeń na Warsaw Fashion Weekend! Aby wziąć z w nim udział KLIKNIJ TUTAJ!

Jacket – Stradivaris
Blouse – Loveclothing
Skirt – MANGO
Shoes – Papilion.pl
Ring – River Island

51 Comments

 1. jak Ty cudownie wyglądasz :O Lubię przeglądać stylizację, ale wiele jest podobnych. Ta na prawdę robi wrażenie, a raczej Ty je robisz:)

 2. Anonymous says

  A według mnie buty pasują pomimo swej ciężkości, głównie dzięki tej plecionce na dole i dodają charakteru, strój nie jest taki oczywisty jakby się mogło zdawać :)) wiesz, że jesteś piękna?

 3. Świetne buty, też mi nie pasują za bardzo do tej stylizacji, ale już czytałam twoje odpowiedzi do komentarzy i wiem, że w domu było inaczej… :) :)
  Buty bez reszty świetne i reszta bez butów również.

 4. a mnie się właśnie te buty podobaą… to, że ten zwiewny zestawtrzymają przy ziemi. :)))
  btw Maddy to aż nieprzyzwoite być tak łądnym. ej! :) :*

 5. mimo że buty według mnie niebardzo pasuja do całości, i tak mi się podoba. no i cudown spódnicaaa! poluję na podobną od jakiegoś czasu :)

  monyskua.blogspot.com

 6. Wszystko ładnie pięknie, ale nie jestem przekonana co do butów ;) Są jakieś takie za ciężkie do stylizacji nawet jeżeli miały przełamać całą stylizację ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>