Moda
comments 12

SNEAK PEEK!

bluzkad

Niedawno ktoś zapytał mnie, czy pojawi się na moim blogu stylizacja z neonowym różem. Otóż najprawdopodobniej nie ;) Ale z żółtym..

A couple of days ago somebody asked me whether I will wear something in a neon pink color. Well.. propably not ;) But in yellow on the other hand..

Nie zapomnijcie o konkursie!!

Don not forget about the LOVE giveaway!!

ALLEGRO

bon appetit!

12 Comments

 1. Anonimowy – na pewno twoje zdjęcie się pojawia, tylko strona nie zalogowana filtruje zdjęcia tak, że zawsze pokazują się zdjęcia użytkowników z większą karmą (ilość wszystkich hype’ów otrzymanych). Filtr do zdjęć pojawia się po prawej stronie u góry nad 1 zdjęciem w dziale new i są opcje takie jak strict/moderate/off

 2. Anonymous says

  Cześć.
  Wiem, że korzystasz z lookbook.nu – dlatego chciałabym Cię poprosić o udzielenie mi wskazówki. Zarejestrowałam się na w/w stronie, dodałam swoje pierwsze zdjęcie, jednak jest ono widoczne w zakładce ”new” tylko gdy jestem zalogowana- co oznacza, że dla innych użytkowników dodane przeze mnie zdjęcie jest całkowicie niewidoczne – wiesz może, czym jest to spowodowane? Być może nie doczytałam niektórych, ważnych informacji, jednak nie mam pojęcia co z tym zrobić.

  Możesz odpowiedzieć tutaj.
  Z góry bardzo dziękuję.

 3. Aneta says

  a już miałam nadzieje, że się nie złamiesz, i nie będzie neonowych kolorów..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>