Konkurs, Music
Leave a comment

Skoda Auto Muzyka – podsumowanie i wyniki konkursu

go

 

Mój udział w kampanii Skoda Auto Muzyka dobiegł końca. Jako członek blogerskiego jury, przez ostatnie 2 miesiące na bieżąco odsłuchiwałam dodawane do konkursu utwory, z których wyłoniłam moje TOP 10. Było to dla mnie nie lada wyzwanie. Początkowo, na mojej liście znalazła się prawie setka utworów.

Zapraszam do zapoznania się z moją listą TOP 10, którą znajdziecie poniżej :) 

Zachęcam Was do głosowania na waszych ulubionych wykonawców. Na Wasze głosy czekamy do 31 maja. Zachęcam do zapoznania się z utworami na stronie www.skodaautomuzyka.pl, gdzie od 1 maja pojawi się finałowa setka utworów.

 Wśród osób, które oddadzą głos w danym tygodniu, wylosujemy zwycięzcę, który otrzyma iPoda Touch. Nagrodą miesiąca są bilety na dowolny koncert w Europie dla 4 osób. Wśród wszystkich osób, które oddały głos w przeciągu trwania całego konkursu, wylosujemy zwycięzcę. W jego ręce trafi ŠKODA Rapid Spaceback.

Wyniki konkursu „Modnie i Wygodnie” 

iPody Shuffle trafiają do: 

1.Mai – maja.gibalska@gmail.com

2. Julii –  lala_25c@wp.pl

3. Natalii – natalia.junger@spoko.pl

GRATULUJĘ! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>