68 Comments

 1. Cudowności, słodkości, piękno:) A buty to chyba odgapię;) idę poszukiwać w czeluściach internetu bo bardzo, ale to bardzo mi siępodobają:)

 2. I found you on LB and just had to check out the rest of these outfit pics on your blog. This dress is absolutely stunning – the silhouette, the pleats, and all the dainty details – just perfect!!
  You have great style and a wonderful blog. I am now your newest follower.
  If you have some time and would like, come by my blog. :)

  xx
  ola
  http://www.stylesbyola.com

 3. Klaudd says

  Aloha Maddy!
  Niedawno odkryłam Twojego bloga i absolutnie mnie uwiodłaś! Zresztą wydajesz się być bardzo sympatyczną osobą! :) Zauważyłam,że lubisz spódnice maxi. Ja na takowe poluję, jednak nie wiem, gdzie mam ich szukać. Przejrzałam już oferty sklepów i dalej nie wiem co robić. Wiesz może, gdzie mogłabym ich poszukać (oprócz Romwe i Chickwish)? Z góry dziękuję Ci za odpowiedź.

  Pozdrawiam, Klaudia.

 4. naprawdę, już dawno żadna stylizacja mnie tak nie zachwyciła! Sukienka śliczna, ale zawsze wzdycham do Twoich włosów :)

 5. Czyżby tam na butach była jeszcze naklejka? ;> Choćbym chciała skrytykować to i tak nie potrafię, bo przepięknie wyglądasz! ;)

 6. The cut-out details on your dress really make this outfit look unique and fabulous

  xx
  lilithfashion.blogspot.com

 7. Śliczna jest ta sukienka i bardzo dobrze w niej wyglądasz, ale ja dodałabym pasek w pasie, najlepiej brązowy przeplatany : )
  + śliczne masz włosy!

  Pozdrawiam serdecznie!

 8. Kurczę, stylizacja na prawdę ekstra ! Sukienka jest boska, a za tą torebką chyba się sama rozejrzę… :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>