Moda
comments 37

Retro vibe.

z


Dzisiejsza stylizacja powstała w ramach współpracy z marką PANDORA. W tym miesiącu tematem przewodnim duńskiego producenta biżuterii jest styl retro. W mojej stylizacji nie mogło zatem zabraknąć białej koszuli z kołnierzykiem, marynarki w kwiaty, rozkloszowanej spódnicy i oczywiście… biżuteria od PANDORA :) W kolekcji charmsów znaleźć można wiele elementów, które nawiązują do klimatu retro m.in miniaturowe torebeczki, kokardki oraz elementy z małymi zawieszkami takimi jak lusterka czy pantofelki. W kolekcji znajdziemy również pierścionki z kamieniami, pasującymi do elementów bransoletek.

Jewelry – PANDORA
Blazer – Choies
Blouse – H&M
Skirt, Bag – Reserved
Shoes – Czasnabuty


37 Comments

  1. Bardzo dobry zestaw w swoim słodko-pastelowo-pensjonarskim stylu. Dobry dla prezentacji wybranej biżuterii Pandory /a propos -to świetna firma/. Fryzura dobrze dobrana do stroju.Całość bardzo delikatna i subtelna, dobrze podkreśla Twój typ urody.
    Pozdrawiam:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>