Bez kategorii
comments 4

Projektanci na start – zbliża się wielki finał!

7


Parę tygodniu temu (klik) napisałam Wam kilka słów o programie „Projektanci na Start„, emitowanym w środowe wieczory na antenie FOX Life. Po emocjonujących castingach, wyborze finałowej 12 uczestników, trudnych zadaniach, przekazywanych przez najlepszych polskich projektantów i ekspertów oraz sukcesywnej eliminacji uczestników, przyszedł czas na wyłonienie zwycięzcy.
Półfinał „Projektantów na start” był pełen emocji. Trójka uczestników walczyła o sesję okładkową w magazynie InStyle realizowaną na planie zdjęciowym wraz z Markiem Straszewski. Różowa sukienka Jarka Juźwina, decyzją jurorów i redaktor naczelnej magazynu, Anny Zejdler-Ibisz, została wybrana na okładkę lutowej edycji InStyle’a. Drugą osobą, którą zobaczymy w finale jest Pjotr Górski.
Finaliści będą musieli zorganizować pokaz z prawdziwego zdarzenia, wybierając oświetlenie, choreografię i muzykę. Na wybiegu zaprezentują swoje najlepsze kreacje z programu, a także jedną, jeszcze nie pokazywaną. W studiu, poza jurorami i ekspertami, zasiądą również ich rywale z poprzednich odcinków. Po raz kolejny zobaczymy też gościnnych jurorów, którzy doradzali projektantom w ostatnich tygodniach: Kamila Owczarka i Michała Gilberta Lacha z duetu BOHOBOCO, Bartka Michalca ze ZUO CORP., Rafała Michalaka z duetu MMC oraz Łukasza Jemioła. Będzie to także pierwszy pokaz przed publicznością. 


Finałowy odcinek programu „Projektanci na start” zostanie wyemitowany w środę, 15 stycznia br. o godzinie 22.00 na antenie kanału FOX Life.
Komu kibicujecie? :) 


4 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>