Moda
comments 20

Printed coat

z8


Nie mogłam się doczekać tego płaszcza. Jak na złość paczka, w której się znajdował, dotarła do mnie dopiero po miesiącu (!). Odebrałam ją dopiero po powrocie do Poznania.
Chyba nie muszę Wam tłumaczyć, dlaczego tak bardzo mi się on podoba? :))

W trakcie robienia zdjęć zaczął padać marznący deszcz, ale nawet on nam nie straszny ;)

Coat – Choies
Hat – Reserved
Snood – Szaleo
Backpack – Chicwish
Boots – Papilion

20 Comments

  1. Ten płaszcz jest piękny! Strasznie Ci zazdroszę, że go masz. Szkoda, że nasze sklepy w Polsce nie oferują takiego asortymentu! Gdy szukałam zimowego płaszcza/ kurtki miałam problem, żeby znaleźć cokolwiek w kolorze innym niż „nijaki” i o odpowiednim kroju.

  2. Płaszczyk cacy!!! Resztę ciuszków dobrałaś znakomicie!!! Ech!!! Żebym ja miała tak wytrwałego w bojach, pogodoodpornego fotografa!!! :D

  3. Cześć! Płaszcz ciekawy, jest miłą odskocznią od pospolitości i szarości, które zmuszeni jesteśmy oglądac na polskich ulicach.
    Bardzo podoba mi się szal i czapa. czapa szczególnie, a jak Ci w niej dobrze. Zresztą, z taką buźką to Ci dobrze we wszystkim.
    Aha, jesteś kolejną osobą, która ma plecak i zaczyna mi się to coraz bardziej podobać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>