Moda
comments 20

Pokochaj swoje włosy – recenzja i konkurs!

zKONKURS O LOKÓWKĘ PHILIPS WYGRYWA..

KAHLAN!
(wlasnie_ze_jestem_mila@o2.pl)

Niezmiernie ucieszyła mnie propozycja przetestowania nowych produktów marki Philips w ramach kampanii Pokochaj swoje włosy, której celem jest dobranie odpowiedniego sprzętu do pielęgnacji włosów i walka z codziennymi problemami w ich stylizacji – puszeniem, elektryzowaniem, prostowaniem.. Kto ogląda DDTVN na pewno wie, że swoich rad w ramach kampanii udziela Jaga Hupało, której porady okażą się na pewno dla wielu z Was bardzo pomocne :) Dzisiejszą porcję informacji na temat problemowych włosów znajdziecie – TUTAJ

Moje włosy, są z natury (bardzo) proste – po ich wysuszeniu aż odstają od głowy! Wiąże się to z dość częstym używaniem prostownicy, a co za tym idzie niszczeniem moich włosów. Na szczęście w zestawie od marki Philips znalazłam lokówko-suszarkę, która pozwoli mi zapomnieć o codziennym używaniu prostownicy :)

Susząc włosy przy użyciu nasadki przypominającej szczotkę uzyskuję efekt prostych włosów, które nie wymagają już dalszej stylizacji! Na początku suszenia używam także nasadki, która unosi włosy u nasady i pomaga w uzyskaniu większej objętości :) Dzięki technologii EHD marki Philips temperatura na szczotce rozprowadzana jest równomiernie. Włosy się nie przegrzewają i stają się bardziej lśniące.

Uwaga, uwaga!


Mam dla Was konkurs, który marka Philips organizuje dla swoich czytelników w ramach omawianej kampanii!

Do wygrania jest  lokówka marki Philips.
Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe na poniższym wigdecie.
Konkurs trwa do czwartku 11 października do godziny 23:59!


20 Comments

 1. Anonymous says

  nie rozumiem.. masz włosy idealnie proste, ale prostujesz. ja się pytam po co!? :O
  co się stanie gdy włos będzie odgięty w inną stronę? nic. a co się stanie, gdy będziesz je cały czas prostować/kręcić lokówką? oj wiele..

 2. Maddy, a czy zamiast prostownicy myślałaś np. o zmianie pielęgnacji włosów albo o zabiegu encanto? Ponoć efekt po tym zabiegu utrzymuje się długo, ale również wymaga to innej pielęgnacji po zabiegu, żeby keratyna nie wypłukała się z włosów.
  Bardzo fajny efekt gładkości daje też użycie szczotki z włosia dzika (ale nie takiej typu: nylon + włosie, tylko z samą szczeciną). Takich szczotek używa się po rozczesaniu włosów, na suchych. Świetnie wygładzają włosy i domykają łuski. Bez porównania ze zwykłą szczotką. Ja mam szczotkę firmy Khaja;) Przez pierwszy tydzień się elektryzowała, ale to normalne przy nowym, nieużywanym egzemplarzu. Umyłam ją szamponem, nałożyłam odżywkę, spłukałam i już się nie elektryzuje.

  Ja tam przyznam, że nie rozumiem całego tego boomu na prostownice;) Przecież włosy nie muszą być idealnie wyprasowane tak jak ubranie.

 3. Anonymous says

  hej masz śliczną twarz, jakiego podkładu używasz? nie wiem co kupić,a ty wyglądasz świetnie.

 4. niezły efekt :) ja nie muszę podkręcać, ale jestem ciekawa, jakby wyglądały kręcone włosy, po użyciu takiego ‚gadżetu’ ?

 5. Jakoś to ostatnie Twoje zdjęcie mnie nie przekonuje :) Włosy wyszły takie mało gładkie po tym prostowaniu … Chętnie wypróbowałabym na sobie tą ich prostownicę ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>