Moda
comments 47

Ordinary.

50356986

Dzisiaj po raz ostatni mam zajęcia na uczelni w tym roku akademickim! Co prawda muszę odbyć 4 miesiące praktyk, ale to zupełnie co innego niż zwyczajne zajęcia. Jeszcze tylko jeden egzamin i będę wolna! :)
Koszulę kupiłam na wyprzedaży w H&M. Postanowiłam ją zestawić w najprostszym połączeniu z dżinsami, bo nie miałam na nią innego pomysłu. Torebkę dostałam od babci.
Dziękuję za tyle pozytywnych komentarzy! Moje włosy powoli osiągają zamierzoną prze ze mnie długość – także coraz częściej będę je rozpuszczać.
Wczoraj moja stylizacja pojawiła się w dziale ‚moda uliczna’ na stronie lamode.info – dla zainteresowanych można ją obejrzeć i ocenić TUTAJ

I bought this shirt in H&M. I had really no idea how to wear so I decided to simply put my jeans on and a necklace from H&M. Today is the last day of classes at my Uni until November! Ha ha i’m sooo happy!

FACEBOOK
TWITTER

Koszula/Shirt – H&M
Korale/Necklace – H&M
Jeans – Zara
Buty/Boots – Zara
Torebka/Bag – Vintage

47 Comments

  1. Z tymi spodniami jest mały problem, bo kupiłam je dosłownie parę dni temu. Są w rozmiarze 34 i nie sądziłam że będą tak szybko się rozciągać!

  2. piękna torebka <3
    a w tej koszuli mi się nie podobasz. Jest za duża na Ciebie. Chyba, że spodnie byłyby bardziej dopasowane. :)

  3. Anonymous says

    fajnie, tylko do takiej luźnej bluzki dołożylabym rurki albo jakiś inny obcisły dół, tutaj wszystko jest trochę za luźne;)

  4. Bardzo mi się podoba. Świetnie wyglądasz w tej koszuli. Przymierzałam ją w H&M, ale wyglądałam jak w worku na kartofle. No i oczywiście cudna torebka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>