Moda
comments 13

O Przymierzaj.pl słów parę.

GRAFIKA

W dzisiejszym poście, powiem Wam kilka słów o nowym portalu związanym ze światem mody, a raczej o wirtualnej Przymierzalni.
Znajdziecie w niej ubrania wszystkich najpopularniejszych marek i informacje o aktualnych cenach. Dowiecie się, które elementy kolekcji są  obecnie najpopularniejsze i zainspirujecie zestawami innych, którzy ją odwiedzili… Przymierzaj.pl właśnie pojawiło się na internetowej mapie mody. I co więcej, pełne jest ubrań i akcesoriów m.in. z Bershki, Levisa, River Island, House’a, Mohito, New Yorkera, a nawet od polskich projektantów!
Na stronie można dołączyć do grona Stylistów i oceniać prace innych. Główne okno przymierzalni umożliwia nam dowolnie komponować ze sobą ubrania i akcesoria, a następnie sprawdzić cenę skomponowanego zestawu (!). Przymierzaj.plpodrzuca nam ciuchy innych marek w odpowiednim dla nas stylu, pokazuje z czym zestawili je inni Styliści, a dodatkowo informuje o marce, aktualnej cenie i zachęca do zzoomowania widoku, który pozwoli nam przyjrzeć się ubraniom i dodatkom z bliska.
Już wkrótce za pomocą serwisu będzie można robić internetowe zakupy, a nawet dostosowywać modelkę do swoich wymiarów i dzięki temu wybrać perfekcyjny rozmiar ubrań z oferty.
TU możesz odwiedzić Przymierzaj.pl i dołączyć do grona Stylistów.
A TU znaleźć Przymierzalnię na Facebooku

Wkrótce wraz z Przymierzaj.pl będziemy mieć dla Was wakacyjny konkurs, w którym rozdamy ponad 1000 złotych na zakupy. So stay tuned!


13 Comments

  1. Anonymous says

    Sama mam tam konto i jestem zadowolona w 100%. Ludzie na przymierzaj są super mili i chętnie korzystam z tego poratalu ;)

  2. Nieźle się zapowiada, od razu wchodzę i sprawdzam, czy faktycznie strona jest godna reklamy, jaką jej zrobiłaś ;) +dodaję Twojego bloga do ulubionych na moim :)
    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>