42 Comments

  1. Fajne zdjęcie :) Mam bardzo podobną koszulę do tej ceglastej, ale trochę nie mam pomysłu z czym ją nosić. Leginsy albo szorty to najłatwiejsze rozwiązanie, ale chciałabym ją „spróbować” z czymś innym ;)

  2. Miałam w rękach koszulę z Cubusa i dlaczego jej nie wzięłam? Wciąż pozostaje to dla mnie zagadką :P Świetne zakupy :)

  3. Genialny pomysł na animację! :D Też mam czerwoną oversize’ową koszulę i ratuję mnie w tzw. sytuacjach kryzysowych czyli wtedy, gdy nie mam kompletnie pomysłu, co mam na siebie włożyć ;)

  4. super pomysł z gifem. strasznie podobają mi się takie delikatne, półprzeźroczyste, jakby szyfonowe koszule :P a twoje mają fajne kolory.

  5. Anonymous says

    śliczne koszule . p.s jakim aparatem robisz zdjęcia ?? ;) z góy dziękuje za odpowiedź !
    Kasia .

  6. haha, Maddy, myślałam w pierwszej chwili, że coś się dzieje z moim komputerem, kiedy zaczęły mi migać koszule na wieszaku;) Super ;) Ceglasta ma swietny krój

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>