Music
comments 7

Music – Mahogany Sessions

tlo

Właściwie to cieszę się, że cały dzisiejszy dzień padał deszcz. Co prawda, pokrzyżował moje plany, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Będąc w domu mogłam słuchać muzyki, cudownej muzyki! Parę dni temu na Youtubie poznałam kanał Mahogany Sessions. Tym odkryciem nie mogłam się z Wami nie podzielić! Zbiór niespełna sześciuset nagrań, to prawdziwy, niekończący się raj dla fanów akustycznych brzmień. Siądźcie w fotelach i zanurzcie się w tych wspaniałych dźwiękach.

Miłego weekendu!

Ps. Chyba muszę wrócić do częstszej publikacji muzycznych postów. Co o tym sądzicie?

:)

7 Comments

  1. Jak dobrze, że są jeszcze w blogosferze blogi (nie mówię, że jest ich mało, ale nie wszystkie polecają taką muzykę, jaką polecasz Ty), których posty potrafią mnie zachwycić swoją treścią. Tym razem jest to kanał na YT, który mnie zachwycił całkowicie!

    Dziękuję!

    • O ja! Sideshow Alley to równie cudowny kanał! Właśnie słucham Lissie, a przed chwilą Mumford & Sons. Dzięki!

  2. Z przyjemnością przesłuchałam wszystkiego. Fajne by były regularne posty z muzyką, bo często dzięki Tobie odkrywam coś nowego :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>