Music
comments 10

Music

large

Moje muzyczne nowości z ostatnich dni (Dzięki Deezer!).
Znalazłam kolejny, bardzo interesujący muzyczny projekt z naszego kraju. Ocean of Noise został utworzony w 2007 roku przez Rafała Konopkę. Debiutancka płyta będzie miała premierę 2 sierpnia. Do projektu zostali zaproszeni polscy wykonawcy z polskiej sceny alternatywnej m.in. Magdalena Noweta, której głos hipnotyzuje :) Do moich ulubionych utworów należą „I want you” i „All I Want To Say” :)

Josephine Oniyama pochodzi z Manchasteru, ma cudowny głos i moim zdaniem naprawdę warto jej posłuchać :) Również w wersji na żywo! – KLIK

And last but not least – Matt Corby!

1:18!

10 Comments

  1. Anonymous says

    trafiłam przez przypadek na twój blog – bardzo fajny :) a co do Deezer to chyba najlepszy serwis z jakiego korzystam – a piosenki wrzucone tutaj są cudne – zakochałam się w zespole :)

  2. Anonymous says

    też słucham Ocean of Noise na Deezer – zakochałam się od pierwszego usłyszenia:) coś niesamowitego :) masz rację głos wokalistki hipnotyzuje!

  3. O nawet nie wiedziałam, że Deezer posiada w swojej bazie kawałki Ocean of Noise, muszę sobie dodać do listy.

  4. po tym jak dzięki Tobie poznałam WNDKRa będę chyba słuchać każdego utworu, który wrzucasz ;) dodaję do zakładek i na pewno posłucham!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>