Music
comments 13

Music

I’m currently listening to..

Zakochałam się w nowym albumie Noisettes. Piosenka Ragtop Car jest zupełnie inna niż cała reszta piosenek na tej płycie i nie mogę się od niej uwolnić :) Polecam cały album!

Alt-J to była miłość od pierwszego usłyszenia.

Kto jeszcze nie słyszał Varsovie? :)

Bardzo lubię folkowe brzmienie Mumford & Sons. Już niedługo do sklepów trafi ich nowa płyta. Singiel mi się podoba..

SOFA – polski zespół, na który natknełam się dzięki last.fm. „Ona Movie” od pierwszych nut do mnie trafiło.

13 Comments

  1. aa Mumford & Sons bardzo lubię! Tak samo jak nową piosenkę Brodki :) W identycznych klimatach tworzy muzykę Bon Iver, mój ulubiony wykonawca. Polecam ‚Skinny Love’ i ‚for Emma’!

  2. aaa Mumford & Sons bardzo lubię! :) I nową piosenkę Brodki również. W identycznych klimatach tworzy piosenki Bon Iver! Polecam Skinny Love, jest moją ulubioną ;)

  3. Masz świetny gust muzyczny. Tez mi się bardzo podoba ich nowy album. Co do Brodki to cała EP jest świetna, wydaje mi się, że Dancing shoes jest jeszcze lepsze niz Varsovia ;)

  4. Masz podobny gust muzyczny do mojego, dzięki Tobie często odkrywam nowych, ciekawych wokalistów/zespoły:)Noisettes mogę już dodać do swojej playlisty:D
    D.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>