Moda, Music
comments 12

Music

music2


Czas na muzyczne propozycje! Każda z tych piosenek należy obecnie do moich ulubionych :))


Electric Guest- This Head I Hold. Ta piosenka momentalnie wprowadza mnie w dobry humor. Jest cudowna :) Polecam obejrzeć również oryginalny teledysk – nie mogłam go tutaj umieścić, ponieważ opcja udostępniania na stronach została dla niego wyłączona.


Bonobo – Cirrus. Genialna zapowiedź nowej płyty, która pojawi się w już kwietniu. W czerwcu Bonobo zagra w Poznaniu!! :)


Youth – Daughter. Pewnego dnia dostałam wiadomość, w której przeczytałam, że ta piosenka najlepiej pasuje do przeglądania mojego tumblr’a. Zakochałam się w niej od pierwszego usłyszenia. Dzięki! :)


Henry Krinkle – Stay. Odpływam.


Max Richter Recomposed: Spring 1 (Vivaldi – Four Seasons). Coś z gatunku muzyki klasycznej. Reinterpretacja „Czterech pór roku” Vivaldiego w wykonaniu Maxa Richtera to absolutne arcydzieło. Odświeżona „wiosna” jest wspaniała!


Arcade Fire’s – Empty Room – by Matt Haimovitz and Christopher O’Riley. Wybitny cover, zagrany na żywo! :)


12 Comments

  1. Youth – Daughter zaraziła mnie kumpela. Już od dawna jest to jedna z moich ulubionych piosenek <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>