Moda
comments 38

Mono.

20494341


Zestaw całkowiecie prosty, zainspirowany tym oto strojemz pokazu Betty Jackson. W naszym nowym mieszkaniu nareszcie mogę robić zdjęcia :)

This sipmle outfit was inspired by this set from Betty Jackson F2011 RTW collection. We can takie pictures in my apartment. How cool is that? :))

Spodnie/Pants – Zara
Bluzka/Blouse – H&M
Etola/Stole – Vintage from my grandma
Buty/boots – Zara

38 Comments

  1. Prostota tego zestawu jest tak ujmująca, że aż genialna. Choć nie wiem, jak BJ mogłaby wyglądać na mnie, jestem pewna, że Ty możesz stać się naszym odpowiednikiem na jej nową kolekcję.

  2. ale mi się podoba! cenię cię za to, że z prostych rzeczy potrafisz stworzyć naprawdę wyjątkowe stylizacje, udowadniając, że nie trzeba mieć stosów ciuchów ani góry pieniędzy. takie coś mi się podoba Maddinko ;)

  3. Bardzo mi ten zestaw siedzi. Połączenie kolorów (choruję na nie ostatnio) i bluzka w spodnie. Ale kołnierz futrzany zamieniłabym na cos innego ;)

  4. szkoda, że ja nie mogę – mam fatalne fioletowe ściany :D zazdroszczę tej bieli na ścianie ;)) ślicznie wyglądasz :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>