Eventy
comments 3

MODA I TECHNOLOGIA – MARIAŻ DOSKONAŁY | Asus & Thecadess

5

W czwartek, 13 listopada 2014, w butiku Loveconcept w Warszawie, odbył się pokaz pod hasłem „Moda i technologia – mariaż doskonały”, zorganizowany przez  ASUS Polska i Thecadess. Na spotkaniu zaprezentowano najnowszą kolekcję jesień/zima 2014 marki Thecadess oraz zen produkty firmy ASUS.


Nowa, warszawska marka Thecadess, powstała dzięki zdolnemu duetowi stylistów, Piotra Sałaty i Radka Rocińskiego. Za swoją filozofię przyjęła poszukiwanie takich projektów, które będą odpowiedzią na problemy współczesnych kobiet.  Kreacje sprawdzające się jako strój do pracy, po zmianie dodatków lub biżuterii sprawiają, że można w nich z powodzeniem wystąpić na czerwonym dywanie. Ambasadorką marki jest Olga Bołądź.

4

Z najnowszej kolekcji, najbardziej przypadły mi do gustu sukienki. Jedną z nich, delikatną, z beżowej koronki, miała na sobie Olga Bołądź. Wyglądała olśniewająco.

3

Ale co w tym wszystkim robi firma, która kojarzy się bardziej z producentem komputerów, niż z jedwabiem i muślinami? Zdaniem ASUS Polska i Thecadess, moda i technologia mogą się wzajemnie uzupełniać. Producent zapewnia, iż zarówno Zenbook jak i ZenFone 5, cechują się wysoką funkcjonalnością i jakością. Oba urządzenia wyglądają elegancko i nowocześnie. Seria Zen przypomina, jak ważne w życiu są prostota i energia.

6

2

Co myślicie wspominanych urządzeniach i najnowszej kolekcji  Thecadess?

3 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>