Moda
comments 14

Metallic backpack

tlo

Dobrze, że moda na plecaki nie przemija. Co bardzo mnie cieszy :) Są bardziej praktyczne niż torby, a dodatkowo o wiele zdrowsze dla pleców. W wiosennej ofercie pojawiają się coraz to ciekawsze wzory i kolory. Tym razem zdecydowałam się na srebrny, wyróżniający się plecak. Jest on najmocniejszym akcentem dzisiejszego, luźnego zestawu.

4

Spodnie – AEO | Wszystko inne – New Look ;)

13

15

10

12

17

9

16

6

11

14

7

3

18

2

Czytaliście mój poniedziałkowy wpis o jodze? Jeśli nie, to zapraszam tutaj :)

14 Comments

  1. Witam wreszcie taki fajny, normalny i tak bardzo nie rzucający się w oczy strój. Typowo, na wyjście, na uczelnię lub jakiś wiosenny spacer po mieście. Ostatnio tyle tych rzucających się dziwacznych ubrań, a tu proszę można się wciąz ubrać prosto i nie ma co ukrywać z gustem. Pozdrawiam i naprawdę świetnie wyglądasz.

  2. Super plecaczek :) Ja się rozglądam za jakimś bo od torby to jestem cała obolała (choć cegieł to ja w nich nie noszę ;)). Ten srebrny – bardzo mi się podoba, ale chyba nie będzie mi za bardzo pasował… A może postawię na jakieś wiosenne rażące kolory :P? Pozdrawiam Cię serdecznie ;)

  3. Plecak na żywo wyglądał świetnie i w tej fryzurce wyglądasz naprawdę fajnie!
    Miło było poznać wczoraj w Starbucksie :)

  4. Wspaniała stylizacja! Cała stylistyka bloga bardzo mi się podoba i na pewno będę wpadać tu częściej:)

    bymadameem.blogspot.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>