Moda
comments 48

Maddy wearing trousers?!

18016251

So here is me wearing trousers. I must admit that I feel way better in dresses and skirts. I hate my legs in pants :/ What do you think abotu my new Bronx sandals? :)

Kupiłam te spodnie na wyprzedaży w Zarze. Bardzo lubię ten krój, ale mimo wszystko w spodniach czuję się nie tak dobrze jak w spódnicach i sukienkach. Moje nogi zdecydowanie wyglądają (albo chowają) się wtedy lepiej ;)
Jestem za to zupełnie zakochana w moich nowych sandałach! :)

Pants – Zara
Blazer – Zara
Bag, Necklace – Romwe.com
Top – H&M
Sandals – Bronx

48 Comments

 1. Faktycznie. Pasujesz do spódnic i sukienek, ale taka mała odmiana nie zaszkodzi. Sczególnie w tym przypadku. Jak dla mnie bomba :)
  Basia.

 2. Anonymous says

  super… swietna stylizacja!

  bardzo podobaja mi sie biale mrynarki pasuja doslownie do wszystkiego… i do wszelkich kolorow i najrozniejszych stylizacji!
  mam 2 takie-identyczna z zary i jedna z sOlivera (i dobrze ze mam dwie – przynajmniej zawsze ktoras jestna podoredziu ;P )

 3. Klasycznie, stonowanie ale b. ładnie. Faktycznie lepiej prezentujesz się w spódnicach i sukienkach, ale ta stylizacja również podkreśla twoja urodę :)
  Basia.

 4. o jej! ty i spodnie? ale muszę ci powiedzieć, że bardzo dobrze wyglądasz w nich! a jeśli o buty chodzi to mnie sie tak średnio podobaja ;/

 5. Anonymous says

  Spodnie, nowe pozy, inne kadry- tak trzymaj Martyno, rozwijaj się :)

  Marta

 6. piękny jest kolor tych spodni, a od zakochania w sandałkach chyba zapomniałaś napisać skąd są ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>