Bez kategorii
comments 4

Lekko każdego dnia – podsumowanie.

1
Minęły dwa tygodnie od kiedy przystąpiłam do programu Dobrowianki  ‚Lekko każdego dnia’. Moim zadaniem było wypijanie 2 litrów wody dziennie, co bez problemu udało mi się zrealizować :)
Zasady zdrowego żywienia nie są mi obce i od dawna wiem, że należy pić codziennie min. 1.5 litra wody i mniej więcej od 5 lat staram się właśnie tyle każdego dnia wypijać. Każdy dzień zaczynam od wypicia szklanki wody przed śniadaniem. W ciągu dnia butelka wody zawsze jest w moim pobliżu :) Dzięki temu każdego dnia jestem pełna energii! ;)
Cieszę się, że kampania wystartowała akurat wtedy, gdy w Polsce pojawiła się (krótkotrwała) fala upałów. Woda w upalne dni jest moim wybawieniem, ponieważ bardzo źle znoszę wysokie temperatury. Piję wtedy zdecydowanie więcej niż 2 litry w ciągu dnia, co niewątpliwie chroni mnie m.in. przed omdleniem w dusznym i zatłoczonym tramwaju.

Osobom, które nie mogą się przekonać do picia wody polecam wykonanie domowej lemoniady.
Kostki lodu, plastry cytryny i voilà! Opcjonalnie można dodać niewielką ilość cukru lub miodu do smaku :)
ps. woda smakuje równie świetnie ze świeżymi plastrami ogórka! 

4 Comments

  1. co się zmieniło w Twoim życiu po przystąpieniu do tego programu?
    Udało Ci się coś schudnąć, poprawić wygląda cery itp ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>