15 Comments

 1. Świetne stylizacje, jak dla mnie używanie jednego elementu kluczowego (w tym przypadku koszuli) to świetna sprawa. Co do koszuli zawiązanej w pasie, to trzeba pamiętać, że nie przy każdej figurze możemy sobie na to pozwolić – gruszkę może to tylko niepotrzebnie poszerzyć w biodrach. Ale ogólnie – stylizacja na plus :)

 2. Filmik super, fajne sposoby na zastosowanie koszuli, jednak pierwszy nie do końca mi się podoba, nigdy nie lubiłam mieć czegoś dodatkowo w pasie czy na plecach, zawsze wole niepotrzebne rzeczy zostawić w domu, więc pomysł koszuli w pasie jest dla mnie po prostu nie potrzebny, ale to tylko moja osobista opinia więc każdy może mieć tu swoje zdanie ;)

 3. Gratuluję kreatywności :)

  Maddy, powiedz czy buty Vagabond kupiłaś wybierając swoją „tradycyjną” rozmiarówkę, czy rozmiar mniejsze?
  Pozdrawiam gorąco.

  Wierna obserwatorka :-)

 4. Karolina says

  Świetny montaż! Całosć bardzo mi sie podoba ;) stylizacje jak najbardziej trafione i przemyślane:) Tak trzymaj! Czekam na więcej!

 5. Dżo. says

  Świetne wykonanie! I montaż, i muzyka! <3 Bardzo dobry pomysł, fajnie jest zobaczyć stylizację w "ruchu". Chcemy więcej! :P

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>