Moda
comments 45

It’s so simple.

17165417


We took this photos before visiting my granda. We ate there a delicious dinner! :)

Zrobiliśmy te zdjęcia w drodze na pyszny obiad u mojej babci :)
Sukienkę w paski, którą wykorzystałam jako spódnicę znalazłam w Diverse. Bransoletki szczęścia to cudowny prezent od marki Mollie :)

Dress – Diverse
Hat, Shirt – H&M
Tee – Chicwish
Boots – Deichmann
Bag – eTorebka
Braceleets – Mollie

45 Comments

  1. Świetnie się prezentujesz! Wszystko idealnie do siebie pasuje :) Poza tym świetnie prowadzisz tego bloga, dlatego obserwuję :)

  2. Widziałam tę sukienkę! Zwróciłam na nią uwagę, bo uwielbiam paski i wyglądała na prawdę efektownie :) Podoba mi się to jak połączyłas ją z resztą zestawu, bardzo dobry outfit :)

  3. świetny patent z tą spódnico-sukienką ;). widziałam ją parę razy w sklepie, ale w życiu bym nie wpadła na taki pomysł. Od dawna poluję na taką koszulę, ale szkoda mi kasy na kupno takiej w „markowym” sklepie, więc dzielnie szukam takiej w sh ;p.
    pozdrawiam!

  4. Anonymous says

    też mam podobne buty i niestety nie chodzę w nich, bo te za kostkę rozpaczliwie skracają nogi, więc trzeba być po prostu wysokim. ;/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>