Moda
comments 58

It’s beautiful.

68471826

We took this photos yesterday during our usual walk in the park. I was wearing my new cardigan and skirt from Chicwish :) I wish you guys a great week! I hate it but I need to learn this week.. learn A LOT :(

Zdjęcia zrobiliśmy wczoraj, podczas naszego weekendowego spaceru w parku :) To już ostatnie z nowości z Chicwish’a :) Sweter jest bajeczny! Życzę wam wszystkim udanego tygodnia. Ja niestety będę musiała się w ciągu najbliższych dni uczyć. I to sporo..

TUMBLR/FACEBOOK/TWITTER/BLOGLOVIN

Cardigan, skirt – Chicwish.com
Boots – Stradivarius
Hat – H&M
Bag – Romwe.com

58 Comments

  1. powaliłaś mnie tym zestawem, wyglądasz wspaniale, a wszystko zostało idealnie zestawione i ten sweter sam w sobie jest boski ;) Obserwuję obowiązkowo i będę tu stale zaglądać ;)

  2. Wyglądasz na prawdę ciekawie ;) Sweter i torba bardzo mi się podobają ;)

    P.S Jesteś z Poznania ? Bo chyba Cię tam widziałam kilka tygodni temu.

  3. Obłęd. Czyli tak jak zwykle. Przedstaw kiedyś jakiś nudny i niemodny zestaw, by cała reszta społeczeństwa choć na chwilę nie patrzyła na Ciebie z zazdrością!:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>