20 Comments

 1. Anonymous says

  jesteś cudowna! śliczna, zgrabna, ubierająca się fantastycznie. codziennie zaglądam i czekam na nowości. numer jeden! polecam wszystkim, których znam. : )

 2. Anonymous says

  zawsze zastanawiałam się na tym jaki mam styl – nigdy tak do końca nie potrafiłam się określić co mi się najbardziej podoba. Kiedyś koleżanka w pracy powiedziała mi, że mam fajny „taki retro styl” i coś zaświtało – to właśnie takie ciuchy podobają mi się najbardziej, to właśnie w nich czuje się najlepiej i dziś kiedy po raz pierwszy weszłam na Twój blog utwierdziłam się w tym przekonaniu:). Świetne zestawy, fajna fryzura po prostu KAŻDA stylizacja na Twoim blogu mi się podoba (aż niemożliwe:) !!) a jeszcze jak zobaczyłam Twój sweter kupiony w second-handzie ( http://www.maddinka.com/search?updated-max=2012-01-29T13:02:00%2B01:00&max-results=5&reverse-paginate=true) … miałam kiedyś dokładnie taki sam :)
  Pozdrawiam i śledzę z niecierpliwością nowe stylizacje:)

 3. Anonymous says

  Też byłam w tym muzeum gdzie jest ta żółta suknia.
  Edynburg to świetne miasto. ^^

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>