Moda
comment 1

Friendsie – zapraszam do wspólnej zabawy!

somersby

Wpis jest elementem współpracy z marką Somersby i jest skierowany wyłącznie do osób pełnoletnich.

somersby2

Nadchodzi rewolucja w hashtagowaniu!

Czy zastanawialiście się w jaki sposób tagować zdjęcia „z ręki”, na których oprócz Was, znajdują się również Wasi przyjaciele? Z pomocą przychodzi sam Lord Somersby.

Selfie jest zbyt samolubne, zachęcam abyście zdjęcia ze znajomymi tagowali #friendsie #somersby!

Lord Somersby zaprasza Was, wraz z przyjaciółmi, do wspólnej zabawy. Podzielcie się wspólnymi zdjęciami na Instagramie. Otagujcie je #friendsie #somersby – czujne oko Lorda nie przegapi żadnego z nich, a niektóre może nawet nagrodzi… Pamiętajcie, że tylko zdjęcia z dwoma tagami biorą udział w zabawie. Bądźcie czujni, gdyż to tak na prawdę dopiero początek naszej wspólnej zabawy jaką szykuje dla Was #Somersby.

Jeszcze raz zachęcam Was do spędzania czasu z przyjaciółmi, a letnia aura za oknami niech tylko temu sprzyja.  Podczas wspólnej zabawy nie zapomnijcie o uwiecznianiu tych chwil i wrzucaniu zdjęć na Instagram!

Na zdjęciach biorących udział w zabawie muszą być osoby pełnoletnie, które wyraziły zgodę na ich upublicznienie. Pamiętajcie alkohol tylko dla pełnoletnich i odpowiedzialnych. Regulamin akcji dostępny tutaj – klik

somersby

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>