Moda
comments 43

Fields of gold

77159137

Znalazłam ten sweter na wyprzedaży w Cubusie. Ma piękny kolor, jest mięciutki i jestem w nim wręcz zakochana! Tym razem nie mogło zabraknąć w tym zestawie mojego ulubionego szala :)

Pragę oglosić, że dostałam się do finałowej dziesiątki w konkursie C-thru. Będę bardzo szczęśliwa jeśli zdecydujecie się na mnie głosować! wystarczy pod pierwszym zdjęciem wcisnąć zielony plusik. Dziękuję! :)
KONKURS!

I bought this sweater on sale in Cubus store. I love its color and material. This time my favorite scarf was matching perfectly to this outfit :)

My photos is one of the final 10 that’s taking part in a C-thru contest. It would be so nice I you have woted or me! Just clivk the green button under the first photo. Thank you!

Contest!

FACEBOOK


Sweter/sweater – Cubus
Buty/Boots – Zara
szal/Scarf – New Yorker
Wisior/Necklace – don’t remeber!

43 Comments

  1. Sweter jest piękny i w takim zestawie prezentuje się idealnie :) Chyba pisałam kiedyś o tych butach, że nie podoba mi się obcas – zdecydowanie im to wybaczam – są rewelacyjne!

  2. no i w takich dziewczynach można się zakochać. ^^
    wyglądasz cudownie, bardzo ładnie Ci w tym kolorze! a sweter oczywiście nieziemski (:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>