Bez kategorii
comments 22

Day in the forest

3


Mój ulubiony sposób na spędzenie niedzieli? – Spacer po lesie, podczas którego, będąc zaledwie parę minut drogi od miejskiego zgiełku można oderwać się od rzeczywistości. Jesienny krajobraz jest naprawdę piękny :)

Od jutra mam również sposób na ciekawe spędzanie środowych wieczorów. Na antenie FOX Life startuje pierwszy polski program o projektantach mody, „Projektanci na Start„. Jestem bardzo ciekawa jak będzie wyglądać ten program i z jakimi zadaniami będą musieli zmierzyć się projektanci biorący w nim udział. W skład konkursowego jury wchodzą: Aneta Kręglicka, Marek Straszewski oraz Mona Kinal. Program będzie emitowany w każdą środę o godzinie 22:00. Myślę, że dla osób zainteresowanych światem mody jest to bardzo ciekawa, telewizyjna propozycja . Będę czekać na Wasze opinie :)

Jacket, Blouse – H&M
Scarf – New Yorker
Boots – La Redoute
Backpack – New Look

A jak Wy lubicie spędzać niedzielę? :)


22 Comments

  1. Mieszkam pod Krakowem więc również każdy ładny weekend staram się spędzać w górach bądź w lesie :) Jestem ciekawa, jaką formułę przyjmie ten program. Skróciłam włosy i już nie mogę robić takiego uroczego koczka na głowie jak Ty, cholercia! :)

  2. Anonymous says

    Masz bardzo przyjemny dla oka styl :) szkoda, że mało osób go docenia :) a niedziele spędzam różnie, ale przeważnie w domu z rodziną :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>