Moda
comments 13

CULOTTES

10

Skusiłam się na zakup kulotów i nie żałuję! Czuję, że będą to jedne z moich ulubionych spodni w tym sezonie. Muszę się tylko zaopatrzyć w letnie kolory i żadne upały mi niestraszne.

Nazwa „kuloty” wywodzi się z języka francuskiego (culottes).  Są to spódnico-spodnie sięgające do połowy łydki, które szczególną popularnością cieszyły się w latach 90. Teraz wracają w wielkim stylu! Po tym, jak pojawiły się kolekcjach wielu projektantów, znajdziemy je w praktycznie wszystkich sieciówkach. Można je nosić zarówno w codziennych, jak i bardziej eleganckich zestawieniach. Dzisiaj postawiłam na wygodę, ale niedługo przygotuję również tę drugą wersję :)

Culottes, Top – New Look | Shoes – Converse | Bag – La Redoute

8

4

1

5

2

7 9

3

13 Comments

  1. aga says

    na drugim zdjęciu, jak nie Ty :)

    fajnie wyglądasz w tych galotkach :P

  2. Przyznam, że dawno nie widziałam tego typu spodni. Ciekawe, ale chyba nie są zbyt popularne u nas, a szkoda. Zastanawiam się, jak wyglądałyby z koturnami ;)

  3. pysieek7 says

    dlaczego takie fajne topy są zawsze w sklepach do których nie mam dostępu :(

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>