53 Comments

 1. Linka says

  Hej, Twoje stylizacje są urocze, przemyślane i niebanalne, masz swoje modowe upodobania, wydaje mi się, że gdybym nie widziała Twojej twarzy, to i tak bym wiedziała, że to Twój zestaw ;) Mam pytanie, czy opaska, którą masz na głowie wyglądałaby dobrze na rozpuszczonych włosach?

 2. Fajnie, że pokazujesz, że wygodny nie oznacza nudny i nieciekawy. Ja mam zawsze z zestawami tego typu problem i nigdy nie jestem z nich zadowolona. Twoją wydrukuję i powieszę na swojej tablicy inspiracji, aby przy następnej okazji typu ‚wyjeżdżam i potrzebuję wygodny strój’ nie mieć już problemu. :)

  Pozdrawiam, Annie.

 3. Oh you look so sweet and pretty.
  I love your jacket.
  It has nice colours.
  And you are the most beautiful person I know!

  Kisses Anna

 4. Dzisiaj odwiedziłam Twojego bloga po raz pierwszy, świetne stylizacje :). Dodaje do obserwowanych. Świetne buty :)

 5. wyglądasz cudownie!! zakochałam się w twoim płaszczyku. idealny łup prosto z SH ^^ pasuje do cb jak ulał ;]

 6. Uwielbiam Twoje stylizację, ale nie lubię jak masz na sobie jeansy, wydaje mi się ,że „wiszą” one na Tobie i nie pasują. Ale co do reszty jest wspaniale ;))

 7. Zestaw prezentuje się rewelacyjnie- modny, a zarazem wygodny. Wszystko świetnie dopasowane :) najmniej podobają mi się buty, ale to dlatego, że po prostu nie są w moim stylu- ale ogólnie pasują do zestawu :)

  Kasia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>