Moda
comments 13

Busy time.

mikolajz

Wychylam nos z książek i wszystkich Was serdecznie pozdrawiam. Jutro czeka mnie pierwszy w tym roku egzamin. Muszę przyznać, że nauka do niego idzie mi bardzo opornie. W sobotę byłam w Berlinie :) Jak pewnie niektórzy z Was już wiedzą – bardzo lubię to miasto i bardzo często do niego wracam. Świąteczne berlińaskie ryneczki mają niesamowity klimat. Mimo okropnej pogody spędziliśmy tam wspaniały dzień :) Kiedy tylko napiszę egzamin i oddam kolejny rozdział pracy do recenzji – pojawią nowe zdjęcia.

So here i am – beneath a pile of books :) Tomorrow I’m having an exam and then a need to finish the second chapter of my bachelor thesis. But don’t worry, I’m planning to take some photos soon :) On Saturday I went to Berlin. I love this city.

13 Comments

  1. Ja w Berlinie byłam raz, w połowie listopada. Można było już poczuć jakiśtam nastrój świąteczny, lecz to na pewno nie to samo. Nie mogę się doczekać, kiedy tam wrócę ;)

    Powodzenia, moja katorga zacznie się dopiero po świętach, ale z grubej rury ;)

  2. Bardzo mi się u ciebie podoba. Trzymam kciuki. Już dodałam do obserwowanych.
    Pozdrawiam i zapraszam do mnie :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>