Eventy, Moda
comment 1

Bohoboco Jesień/Zima 2015

BOHOBOCO AW15 | Maddinka

W poniedziałkowy wieczór, na warszawskiej Hali Expo XXI, odbył się pokaz najnowszej kolekcji duetu Bohoboco. Propozycje projektantów na nadchodzący sezon jesienno-zimowy bardzo przypadły mi do gustu.

Kolekcja utrzymana jest w stonowanej kolorystyce. Znajdziemy w niej propozycje ubrań na każdą okazję. Płaszcze, swetry, marynarki, suknie, sukienki… Z wykorzystaniem elementów tej pokaźnej kolekcji, nie popełnimy gafy na żadnym wydarzeniu, zawsze ułożymy perfekcyjną stylizację.

BOHOBOCO AW15 | Maddinka

Wśród moich faworytów znalazły się oversize’owe płaszcze i błękitna suknia widoczna na zdjęciu powyżej. Czułabym się w niej jak księżniczka :)

BOHOBOCO AW15 | Maddinka

Niewątpliwie, gwiazdą pokazu była Pani Helena Norowicz – aktorka, która kilkanaście lat po przejściu na emeryturę zadebiutowała w roli modelki. Przepiękna, naturalna kobieta. Ma przepiękne włosy! Po wybiegu poruszała się bardzo szykownie, z niezwykłą gracją. Pozowała już dla Nennuko i Bohoboco, kto będzie następny?

BOHOBOCO AW15 | Maddinka

Finał pokazu @bohoboco ❤️ #bohobocoaw15 @osiugonoh

A video posted by Martyna Ciechnowska (@maddinka) on

 


Dziękuję marce HTC za zaproszenie!

Autor zdjęć z pokazu: Filip Okopny

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>