33 Comments

 1. Właśnie dlatego często wstrzymuję się przed wyrzuceniem niektórych nienoszonych ciuszków ;) Czasem po prostu niektóre rzeczy muszą poczekać a swoje 5 minut ;D

 2. Całość pięknie zestawiona, doskonale dopracowane szczegóły, spódnica gra kolorem „pierwsze skrzypce” a reszta harmonijnie jej wtóruje. Bardzo stylowo i twarzowo, bo ten styl wyjątkowo pasuje do Twojego typu urody. Ewentualnie buty zamieniłabym na lżejsze np. na płaskie sandałki, ale to niekonieczne!!

 3. hej;) stylizacja jak zwykle bardzo poprawna, wszystko ze sobą współgra, mam trochę inny styl ale ten jest jak najbardziej w porządku;) widać, że do Ciebie pasuje a to najważniejsze. Muszę Ci powiedzieć, że masz na prawdę fajnie, dopracowany interesujący blog modowy, który zasługuję na miano jednego z najlepszych w Polsce!! Sledze twoje poczynania od jakiegoś czasu i widzę że robisz to co lubisz;) i co najważniejsze SYSTEMATYCZNIE:) pozdrawiam i życzę wielu dalszych SUKCESÓW;))))))

  ………..WWW.DEZAAR.PL………….

 4. Nie wiem jak to robisz, ale zakochuję się dosłownie w każdej stylizacji jaką pokazujesz na blogu! Uwielbiam Cię:)

  memyselfandiga.blogspot.com

 5. Jak pięknie! Dzięki Tobie przekonałam się, że do spódnicy maxi nie muszę ubierać tylko płaskich butów, jak to zawsze robiłam :)Przepiękna stylizacja!
  Pozdrawiam :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>