Beauty
comments 5

Beauty: nowości.

1


Dzisiaj parę słów o moich najnowszych, kosmetycznych faworytach.
W najnowszym glossyboxie znalazłam wiśniony błyszczyk od Figs & Rouge, który od pierwszej aplikacji okazał się być strzałem w dziesiątkiem. Nie skleja ust, pięknie pachnie (i smakuje!) oraz idealnie nawilża usta na długi czas. Autorzy pudełka po raz kolejny trafili idealnie w moje potrzeby, bo poszukiwałam ostatnio nowego eyelinera. Eyeliner Bombshell bardzo prezycyjnie maluje delikatne kreski, choć wydaję mi się, że jest troszczkę zbyt suchy.

Absolutny hit! Błyszczyk w formie kredki od CATRICE! Uwielbiam jego kolor i to, że nie wysusza moich ust. Kolor, którego obecnie używam to – 060 Go Flamingo Go! Kolejnym faworytem jest korektor z NYX. Z moimi cieniami pod oczami radzi sobie idealnie.

Ponizsze dwa produktu są obecnie w fazie testowania, ale.. mam wrażenie, że efekt testu będzie pozytywny :) Moje włosy na pewno nie są już aż tak przyklapnięte :)

5 Comments

 1. Anonymous says

  I thіnk this iss οne of thee most impοrtant
  info foг mе. Αnd і’m glad rеаding youг aгticle.
  But wannа геmark оn few gеnеral things,
  The site stylе is perfect, thе articles
  is rеallу excеllent : D. Good job, cheers

  Feеl free to surf to my wеb ѕіte …
  Ѕoak off gel pοliѕh – http://www.lazylacquerista.Com,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>