Bez kategorii
comments 15

Barista of the Year w Poznaniu

boyvk


W niedzielę podczas regionalnych mistrzostw baristów – Barista of The Year w coffeeheaven miałam za zadanie znaleźć ciekawie ubrane smakoszki kawy. Spośród 5 ochotniczek, które zaprosiłam na scenę postanowiłam wyróżnić klasyczne połączenie beżu z jeansem, zestawienie wiosennych ubrań z futrzaną kamizelką oraz czarno-biały zestaw podkręcony rudymi dodatkami (i włosami). Przyznam się, że perspektywa oceny stylizacji na scenie kompletnie mnie sparaliżowała, ale przezwyciężyłam swój strach i podobno wcale nie poszło mi źle :)
Kiedy ja wypatrywałam na widowni stylowych kawoszy Bariści dawali z siebie wszystko. W 3 minuty przygotowywali ponad 15 filiżanek espresso! Na podium stanęły 3 dziewczyny, które nie dały się swoim kolegom po fachu. Zobaczyć się będzie można podczas finałowego konkursu w Warszawie :)

za zdjęcia dziękuję New Age Events

15 Comments

  1. Najładniej wyglądała ta w beżowych spodniach i z jeansową koszulą :) Co do Twojej stylizacji – również bardzo ładna.

    Pozdrawiam i zapraszam:

    zaplanowana.blogspot.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>