Bez kategorii
comments 19

Bądź boska – książkowa recenzja.

boska3


Nigdy wcześniej nie czytałam żadnej książki/poradnika dotyczącej kreowania własnego wizerunku, dlatego z chęcią zdecydowałam się na zrecenzowanie książki autorstwa Moniki Jurczyk pt. „Bądź boska”.

W książka składa się z 7 rozdziałów poświęconych odpowiedniemu doborowi ubrań do sylwetki oraz wieku, wskazówkom dotyczącym właściwych dla naszej karnacji kolorów, jak i części poświęcone modzie dla kobiet w ciąży oraz kobiet dojrzałych.

Zdaniem autorki ubrania pełnią bardzo ważną rolę w naszym życiu i nie powinno się o tym zapominać nigdy, nawet w trakcie domowych porządków! W swojej książce przedstawia nam też swój sposób na reorganizację naszej szafy i porady, co i w jakich propozcjach powinno się w niej znaleźć..

W trakcie czytania tej książki dowiecie się dlaczego należy pożegnać się z czernią, a z szafy wyrzucić rybaczki oraz, jak zatuszować niedoskonałości naszych sylwetek oraz co koniecznie powinno znaleźć się w każdej kobiecej szafie :)

Hasłem przewodnie książki: Pamiętaj być zawsze być sobą!
Mogę się pod nim podpisać obiema rękami :)

ZAPRASZAM NA MOJE ALLEGRO! KLIK!

Filed under: Bez kategorii

19 Comments

  1. Już kupiłam i jak posprzątałam swoją szafę to nie wiele mi pozostało… ale mam teraz dużo miejsca na nowe rzeczy ;)

  2. Anonymous says

    Recenzja bardzo merytoryczna i treściwa:D Myślę, że nie powinnaś zatrudniać się w tego typu przedsięwzięciach i reklamach, bo recenzowanie to nie jest Twoja najlepsza strona:)

  3. Jak na książkę o tej tematyce jest dość tania ;) Zwykle ten typ kosztuje grubo ponad 50 zł ;) Poszukam jej w empiku – może znajdę:D

  4. W sumie owa książka po tym opisie ewidentnie od mnie nie przemawia.. Bo kiedy siedzę w domu i robię generalne porządki [czy w ogóle siedzę w domu] nie przyjmuję gości itp jakoś nie mam ochoty stroić się itp tylko ubrać się WYGODNIE. Poza tym ‚pożegnać się z czernią’ w życiu. Czerń to mój ukochany kolor zwłaszcza jeżeli chodzi o szafę i moim zdaniem jednak powinno się być sobą , a nie poddawać się temu co piszą w tego typu poradnikach.[ w granicach rozsądku.. pulchniejsza dziewczyna w obcisłych leginsach i bluzce ledwo za biust wygląda nieapetycznie] Owszem porady jakie kolory czy kroje do nas pasują i służą jak najbardziej tak ale nie popadajmy w paranoję. ;)

    • Autorka książki nie każe nam się stroić w domu. Ubierać należy się wygodnie, ale też fajnie i kolorowo.. taka jest jej recepta ;)

    • Osobiście wydaje mi się, że wszystko jednak zależy od człowieka itp. Ja tam np w domu najchętniej siedziałabym w ciepłym i wygodnym szlafroku czy też w dresie i za dużej koszulce.. Na pewno nie wyglądam wtedy fajnie ale jest mi wygodnie i o to chodzi. ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>