Moda
comments 14

Backpack love

1

Moja miłość do plecaków nie ustaje. Nic w tym dziwnego, bo jak tu się nie zakochać w moim najnowszym nabytku z New Look’a?  Ten klasyczny, czarny plecak pasuje niemal do wszystkiego. 

ps. Na blogu trwa fajny konkurs – do wygrania są iPody Shuffle  

Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie! :) 
http://www.maddinka.com/konkurs_muzyczna_podroz/

4

5

6

2

1

3

7

8

Coat, Necklace – Romwe

Top, Pants, Sunnies, Snood – H&M

Backpack, Boots – New Look

14 Comments

 1. Michelle says

  Hello :)
  I saw this backpack in your instagram and I absolutely love the backpack. However I’m in Australia and have no way of getting the backpack online. How much is the backpack and do you think you could help me get it and ship it to Australia?

  Thank you,
  Michelle

 2. Moja miłość do plecaków nie ustaje. Nic w tym dziwnego, bo jak tu się nie zakochać w moim najnowszym nabytku z New Look’a? Ten klasyczny, czarny plecak pasuje niemal do wszystkiego.

 3. śliczne buty, a plecak – faktycznie , można sie zakochać ♥ bardzo fajny kolor płaszcza :) a w szczególności jego długość bardzo Ci pasuje :)
  Pozdrawiam i czekam na następny wpis :)

 4. Martyna says

  Płaszczyk i komin są świetne! ;) wszystko idealnie współgra. Płaszcz zamawiasz w tym sklepie internetowym i płacisz też przez internet czy można za pobraniem? Buźka :)

  • W sklepach zagranicznych nie spotkałam się z opcją płatności za pobraniem.
   Zawsze płacę przez Paypal.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>