Moda
comments 51

Autumn look.

12829845

Well.. I guess I don’t have to write much about this look. I love this kind of style and colors :) My favorite thing about autumn is that I can wear snood everyday :))

Na temat tego zestawu nie muszę chyba nic pisać. To mój ukochany styl i zestawienie kolorów. Idealne na jesień :) Bardzo się cieszę, że teraz mogę nosić wszelkiego rodzaju szale i kominy każdego dnia :)

TUMBLR/FACEBOOK/TWITTER/BLOGLOVIN

Jacket, blouse, parka, snood – H&M
Bag, Tights – Romwe.com

51 Comments

 1. ja natomiast cieszę się, że mogę oglądać twoje genialne, jesienne zestawy! :D
  jak też tobie ładnie jest w tym koczku… ^^

 2. Jeśli mam się w czymś zakochiwać to w Twoim zestawie i nie ma w tym ani grama wazeliny. Uwielbiam go jako całość i każdy element z osobna, a to u mnie bardzo rzadkie. Bardzo podoba mi się kolorystyka. Taka jesienna, stonowana, a zarazem nie nudna.

  I też uwielbiam kominy, szaliki i wszystko co do nich podobne, więc h5! :)

  Annie.

 3. ładnie! <3 przypomniałam sobie o tej torebce… tak kiedyś ją chciałam a teraz znalazłam dla niej konkurencję no i jestem w rozterce ;))

 4. This outfit is absolutely amazing. I love pairing shorts and tights together. The scarf is lovely, the colors are gorgeous together.

  xx
  lilithfashion.blogspot.com

 5. This whole look has got me hypnotized! I really adore that chunky scarf and the shorts and boots are awesome!! How I love layers.. :X

 6. swietny set, w takim wydaniu lubię Cie najbardziej :)
  również się cieszę, że mogę wtulić się w ciepły szalik :)

  Basia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>