Moda
comments 55

Autumn leaves.

54242897


My todays outfit reminds me of the Snufkin from the Moomins :) It was perfect for our Saturdays stroll in a park :) Hope you’re all having a nice Sunday! Unfortunately I can’t go for a walk today, I have to learn :(

Mój dzisiejszy set przypomina mi postać Włóczykija :)) Jednym słowem jest to strój na sobotni spacer w parku :) Życzę Wam wszystkim udanej niedzieli i przyszłego tygodnia! Niestety dzisiaj na spacer nie ma czasu – czeka mnie nauka..

Przypominam o konkursie, gdzie do wygrania są botki od Papilion.pl KLIK!

TUMBLR/FACEBOOK/TWITTER/BLOGLOVIN

Coat – Chicwish
Sweater – Mango
Jeans, Top, Hat – H&M
Bag – Romwe.com
scarf – New Yorker (old)
Shoes – Czasnabuty.pl

CLICK HERE TO SEE MORE


55 Comments

 1. Strasznie lubię twój styl :) I tym razem jest on bardzo ciekawy, wyglądasz w nim pięknie :)
  Fantastyczne spodnie i płaszczyk, a także dodatki :)

  Pozdrawiam <3

 2. Oh, the pictures are sooo wonderful!
  I love your curly hairs and your look!
  You are sooo beautiful and your blog is so nice!
  I follow your blog now and I will be happy if you visit my blog as well.

  Kisses
  Anna

 3. Zdjęcia są boskie. Zakochałam się na zabój! Jak zwykle pięknie wyglądasz. Świetny zestaw. Cała się z tą jesienią przepięknie komponujesz:) A ten listek uwodzi;) Zapraszam do mnie.

 4. przedostanie zdjęcie mega :) a strój włóczykija to trochę więcej zieleni :) ale nie ukrywam że bardzo mi się podoba to co zaprezentowałaś !

 5. Anonymous says

  Dziękuję za link do butów :) te w sklepie mi się nie podobają, zaś te u Ciebie, na nogach, bardzo :D Zamawiam, oby były jak Twoje.

 6. Anonymous says

  Witam! Czy te buty można jeszcze kupić, jeśli tak, które to są buty, bo nie mogę ich znaleźć w sklepie, a bardzo mi się spodobały?:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>