Moda
comments 39

7/02/2012

61335012

I finally received my wool boots! I’ve never been a great fan of those boots but when temperature drops below -10 degrees (Celsius) all want is my feet to be warm!

Wczoraj nareszcie dotarły do mnie „ugg’sy”. Nigdy nie byłam wielką fanką tych butów, ale model mini na nodze wygląda całkiem nieźle. Kiedy temperatura spada ponieżej -10 stopni zależy mi tylko na tym, aby nie było mi zimno w nogi. I nie jest! :)

ZAPRASZAM NA MOJE ALLEGO!

TUMBLR/FACEBOOK/TWITTER/BLOGLOVIN

Coat, scarf – Romwe
Sweater – Pull and Bear %
Shorts, Hat – H&M
Wool boots – le bunny bleu

39 Comments

 1. bardzo fajny zestaw, naprawdę świetny, choć przyznaje że wybrałabym inne buty, ale to może dlatego że nie jestem ich dużą fanką, od tak taki odchył, za co moja siostra beszta mnie do tej pory :P

 2. Anonymous says

  Ugssy w polączeniuz kótkimi spodenkami raczej C nie służą…

  Szal świetny! :)

 3. Wyglądasz świetnie! :) i ten sweter… :)
  Aż się dziwię, ze dopiero dzieś Cię znalazłam :)
  Zapraszam na naszego bloga dotyczęcego filmów, wnętrz, trendów ulicznych i wszystkiego co nas inspiruje! :) Dopiero zaczynamy!
  (dodaję do obserwowanych)

 4. OMG your scarf is lovely! Love the pattern ^^ btw you’r right about wool boots, I’m with you. But I own two pair of Ugg boots, cause I can’t really stand cold feet!
  xo

 5. ja dostałam na gwiazdkę moje pierwsze emu i teraz są jak znalazł. a też jakoś długo nie mogłam się przekonać

 6. Świetnie, rewelacyjnie i cudownie. I to jak zawsze. Mogłabyś od czasu do czasu wrzucić coś kiepskiego, człowiek od razu lepiej by się poczuł. ;-)

 7. zimowe buty dla mnie muszę być ciepłe, wyglądać mają w miarę ok, wszystkie super ładne które kupowałam niestety się nie sprawdzały przy niskich temperaturach:)

 8. świetny outfit:) chociaz ja za uggami tez nie przepadam to jednak wolę dłuższą wersje:)

 9. Buty nie wyglądają tak źle jak można było się spodziewać ;)
  Świetnie wyglądasz, zresztą jak zwykle ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>