55 Comments

  1. Anonymous says

    Wpadłam na Twojego bloga przez przypadek i stwierdzam, że dla mnie to jedyny sensowny blog szafiarki z jakim się dotąd zetknęłam. Mądrze wszystko łączysz i nie gonisz ślepo za trendami. Osobiście znalazłam sporo rad w zestawianiu ze sobą kolorów, patrząc na same zdjęcia. Dużo inspiracji, ogląda się naprawdę z wielką przyjemnością! Pozdrawiam i zaglądnę jeszcze nie raz! :)

  2. Bo ja tu rzadko komentuję i w ogóle, ale wielbię i podglądam cały czas jako jedną z moich ulubienic:) A za sweter to już padam do stópek:D

  3. kurcze, muszę Ci przyznać że kapelusz masz cudny! uwielbiam goooo!
    lunameansmoon.blogspot.com

  4. GREAT LOOK Maddy! You have SUCH a great and UNIQUE style. Love your lookbook outfits!!!All of them! A fan from Greece!!!!

  5. śliczne zdjęcia i świetny sweterek! chętnie bym go przyodziała :) bardzo podoba mi się też kolor spodni, zestaw jest fajny, damsko-męski, w moim stylu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>